HİYAP KİRALAMA

You Are Here: Home / HİYAP KİRALAMA

TARAKÇIOĞLU HİYAP KİRALAMA

İş yerlerinde, şantiyelerde, büyük depo alanlarında..vs iş sahalarında ağır tonajlı yüklerin bir yerden başka bir yere aktarılmasında, gerekli malzemelerin yukarıya çıkartılmasında ya da aşağı indirilmesinde kullanılan hiyap türü vinçlerimizi, iş türüne ve özelliğine göre kiralayabilirsiniz. Hiyap kiralama yaparak iş sahanızdaki yüksek ağırlıklara sahip malzemeleri kolayca istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz.
Hiyap Kiralama ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Kiralık Hiyap ile birlikte birçok işlemi kolayca ve kısa sürede yaptırmanız mümkün. Bu işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

• Fabrika kurulumu sırasında yüksek tonajlı malzemelerin gerekli noktalara sevkiyatını yaptırabilirsiniz.
• İş sahalarındaki gerekli montaj ve montaj sökümü işlemleri için kullanabilirsiniz.
• İnşaat sektöründe, inşaat sahası içerisinde ağır yüklerin gerekli noktalara eriştirilmesi için hizmet alabilirsiniz.
• Bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken hassasiyet arz eden cihaz ve makinelerin zarar görmeden taşınması işlemini yaptırabilirsiniz.
• Tekne ve yat gibi deniz araçlarının sevkiyatını yapacak tır, kamyon…vb. araçlara yüklenmesi ve aynı zamanda bu araçlardan indirilmesi işlemini uygulatabilirsiniz.
• Elektrik trafosu gibi ökamyonlu-vinclüm tehlikesi bulunan bölgelerdeki montaj ve söküm işlemlerinde hiyap kullanabilirsiniz.
• Stadyum, spor salonu gibi alanlarda yüksek noktalara takılacak olan ışıklandırma sistemlerinin gerekli noktalara eriştirilmesi için hiyap vinç kiralaması yapabilirsiniz.
• Dış cephe çalışması yapılan yüksek alanlara gerekli malzemelerin sevk edilmesi için kullanabilirsiniz.
Kahramanmaraş, ilçeleri ve çevre illerde hizmet veren firmamız aracılığıyla yukarıda bahsettiğimiz birçok işlemi hiyap kiralaması yaparak kısa sürede hallettirmeniz mümkün. Alanında oldukça tecrübeli olan vinç operatörlerimizin kullandığı hiyap türü vinçlerimizle makul fiyatlarla taşıma, kaldırma, indirme vb. işlemleri yüksek tonajlı malzemeleriniz için yapmaktayız. Yapılacak işlemin özelliğine göre belirlediğimiz araçlarımızla kısa sürede iş ve işlemlerinize kesin çözümler üretmekteyiz. İrtibat numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

× Bize Yazın